Gala wręczenia nagród Responsible Business Awards

Gala wręczenia nagród Responsible Business Awards

  • Autor: bm
  • 08 sty 2018 08:25 (aktualizacja: 11 sty 2018 12:32)

Grupa Nowy Styl została Liderem Zrównoważonego Rozwoju

Responsible Business Awards to nagrody, które Executive Club od kilku lat przyznaje firmom wyróżniającym się w różnych obszarach odpowiedzialności biznesowej: strategii CSR, zaangażowania pracowniczego, etyki, wkładu w rozwój kultury i sportu. Tym razem tytuł Lidera Zrównoważonego Rozwoju otrzymała Grupa Nowy Styl.

Podczas uroczystej Gali wręczenia nagród przedstawiciele Grupy Nowy Styl usłyszeli następujące uzasadnienie wyboru:

"Zwycięzcą w kategorii Lider Zrównoważonego Rozwoju zostaje spółka, będąca jedną z największych rodzinnych firm produkujących meble biurowe w Europie. Grupa ta wyróżnia się nie tylko dbałością o standardy etyczne, kwestie ekologiczne i środowiskowe, ale także włączyła się w realizację czterech Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ na 2030 rok. Inwestuje w energooszczędne technologie produkcji, a energię cieplną wytwarza z biomasy. Firma angażuje się także w program stypendialny dla uzdolnionych uczniów i studentów z Podkarpacia, dofinansowując kursy i szkolenia, które przygotowują do aplikacji na studia."

Statuetkę odebrała Magdalena Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu i PR Grupy Nowy Styl. Był to już drugi raz, gdy firma z Podkarpacia została nagrodzona przez Executive Club nagrodą Responsible Business Awards. W 2015 roku Adam Krzanowski odebrał nagrodę specjalną w kategorii Special Award for Business Visionary.

Szczegóły na temat działań Grupy Nowy Styl z zakresu zrównoważonego rozwoju opisujemy w raporcie „CSR Code” – raporcie społecznym tworzonym w cyklu dwuletnim w oparciu o wytyczne GRI.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ