Showroom Schattdecor w Malezji. Fot. Schattdecor

Showroom Schattdecor w Malezji. Fot. Schattdecor

  • Autor: bm
  • 26 lut 2019 21:39 (aktualizacja: 28 lut 2019 13:37)

Grupa Schattdecor przejmuje udziały w malezyjskiej firmie Vasatech

Przejęcie udziałów malezyjskiej firmy Vasatech Sdn Bhd, a tym samym poszerzenie grupy firmy o kolejną siedzibę, oznacza większą aktywność Schattdecor na kontynencie azjatyckim. Grupa Schattdecor jest w stu procentach właścicielem wszystkich udziałów firmy Vasatech Sdn Bhd

Firma Vasatech powstała w roku 1996 i wyspecjalizowała się w produkcji powierzchni dekoracyjnych przy użyciu żywic melaminowych, na potrzeby branży płytowej. Ponad dwudziestoletnia działalność firmy gwarantuje jej mocną pozycję na terenie Azji i Pacyfiku (APAC).

Schattdecor od 2000 roku reprezentowany jest na tym rynku przez oddział handlowy w Singapurze, pod kierownictwem Marka Corery. Na miejscu funkcjonują także dwa showroomy: jeden w Singapurze  i drugi zainaugurowany w 2018 , 20 km od stolicy w Kuala Lumpur. Ten drugi pełni rolę sali spotkań z klientami, podczas których prezentowane są nowości produktowe firmy.

Wchodząc w posiadanie własnego zaplecza technicznego do impregnacji w Malezji, grupa zareagowała na potrzeby swoich klientów związanych z lokalną branżą płytową i meblarską. Firma oferuje dodatkowo swoim klientom serwis z pierwszej ręki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ