GTV - Przyjaciele GTV - kto wygra? - jeszcze nie wiadomo.

GTV - Przyjaciele GTV - kto wygra? - jeszcze nie wiadomo.

  • Autor: ab
  • 27 gru 2013 18:00

GTV kontra Przyjaciele GTV

10 września br. o godz. 20.00 na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbył się mecz towarzyski pomiędzy drużyną złożoną z pracowników GTV, a teamem Przyjaciół GTV, który stanowili kontrahenci firmy z całej Polski. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele ponad 30 klientów. Wynik – 6:8 dla Przyjaciół GTV.

Drużynę Przyjaciół poprowadził, specjalnie zaproszony na to spotkanie, trener między innymi Reprezentacji Polski Juniorów oraz grup młodzieżowych Stadionu Śląskiego Chorzów: Paweł Grycmann, a pomagał mu wiceprezes śląskiego klubu: Andrzej Miłkowski.

Spotkanie rozegrano przy pełnej obsadzie sędziowskiej i w pełnym wymiarze czasowym 2x45 minut. Wszyscy zawodnicy wytrzymali trudy spotkania. Na boisku padł wynik 6-8 dla Przyjaciół GTV.

Dziś nie liczył się wynik, a dobra zabawa i możliwość rozegrania tego spotkania na jednym z najpiękniejszych Stadionów Europy – Stadionie Narodowym. Sport to moja pasja i staram się zarażać nią moich przyjaciół i współpracowników. Miło było zobaczyć naszych klientów w barwach GTV i poczuć, że tworzymy wspólnie naprawdę fajną grupę ludzi, która potrafi łączyć sprawy biznesowe z dobrą zabawą i wzajemnym szacunkiem. Myślę, że po kilku miesiącach treningów z moja drużyną, zrewanżujemy się naszym Przyjaciołom. – powiedział Wojciech Piłka, prezes Zarządu i kapitan drużyny GTV.

Spotkanie zakończył koktajl bankiet w strefie VIP Stadionu Narodowego, podczas którego kibicie i piłkarze wymieniali wspólne spostrzeżenia i dzielili się swoimi wrażeniami.

GTV jest międzynarodowym dystrybutorem oraz czołową firmą na polskim rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia. Działa na kilkunastu rynkach świata, m.in. w Rosji, Anglii, Chinach, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Bułgarii oraz w większości byłych republik radzieckich.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ