GTV wspiera lokalne szpitale

GTV wspiera lokalne szpitale

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 20 kwi 2020 13:46 (aktualizacja: 20 kwi 2020 13:47)

GTV wspiera lokalne szpitale

GTV dołączyło do firm wspierających walkę z epidemią COVID-19. Firma przekazała szpitalom wyposażenie ochronne. 30 tysięcy sztuk maseczek trafi do 3 szpitali w Pruszkowie i Warszawie.

GTV, działający międzynarodowo polski producent akcesoriów meblowych i oświetlenia, aktywnie wsparł lokalną służbę zdrowia w działaniach związanych z pandemią COVID-19.

- Jesteśmy polską spółką, nasza główna siedziba znajduje się w Pruszkowie. Czujemy się silnie związani z tym miejscem. To bardzo trudna sytuacja dla wszystkich, szczególnie w naszym województwie. To naturalne, że chcemy pomóc tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne – lekarzom i personelowi, który jest na pierwszej linii frontu w walce z epidemią – mówi Marcin Piotrowski z GTV.

W ramach wsparcia GTV przekazało ponad 30 tysięcy sztuk maseczek okolicznym placówkom medycznym i pracującym w nich osobom. W najbliższych dniach trafią one do Szpitala Kolejowego im dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie, Wojskowego Instytutu Medycznego oraz Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Jesteśmy w stałym kontakcie z każdym z tych szpitali i wiemy, że nasze wsparcie jest krytycznie potrzebne – dodaje Marcin Piotrowski z GTV.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ