Prezentacja kolekcji Livingroom w Warszawie

Prezentacja kolekcji Livingroom w Warszawie

  • Autor: bm
  • 29 wrz 2017 09:41

Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji mebli

27 września w Centrum Handlowym Towarowa 22 w Warszawie odbyła się premiera najnowszej kolekcji mebli marki Livingroom na sezon jesień – zima 2017/2018. Na prezentacji pojawiło się liczne grono najważniejszych osób ze świata designu i mody, nie zabrakło także popularnych gwiazd showbiznesu.

Goście spotkania mieli okazję zapoznać się z modelami z nowej oferty marki Livingroom. Subtelne, geometryczne formy i praktyczny design kanap, narożników i foteli prezentował się interesująco w aranżacjach przestrzeni concept store, a wszyscy obecni mogli docenić detale czy faktury zastosowanych tkanin i szeroką gamę kolorystyczną, uwzględniającą światowe trendy. W tajniki zastosowanych materiałów, wykończeń i rozwiązań technicznych zainteresowani zostali wprowadzeni przez przedstawicieli marki.

W kolekcji na sezon 2017/2018 każdy znajdzie coś dla siebie - propozycje marki zadowolą zarówno miłośników minimalizmu, jak i bardziej eklektycznych wnętrz. Linie Vasto i Rodi to ukłon w stronę kubistycznych kształtów w klimacie stonowanej klasyki, natomiast wielu gości urzekły też proste, acz wzbogacone nowoczesnym twistem w postaci zestawienia koloru lub faktury kanapy Anzio, pufy Prato, czy fotele Terni.

Na prezentacji pojawiło się liczne grono najważniejszych osób ze świata designu i mody oraz gwiazdy: Katarzyna Zielińska, Anna Dereszowska, Gabi Drzewiecka, Rebellook oraz Anna Nowak – cooka.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ