POCO

POCO

  • Autor: bm
  • 08 lut 2017 11:15 (aktualizacja: 08 lut 2017 12:01)

Handlowcy z niemieckiej sieci sklepów przyjadą do Poznania

Grupa przedstawicieli sieci niemieckich marketów z meblami i artykułami wyposażenia wnętrz odwiedzi tegoroczną edycję targów "Meble Polska" w Poznaniu. POCO Einrichtungsmärkte to jeden z liderów niemieckiego rynku. Ma też swoje oddziały w Polsce.

Sieć marketów POCO Einrichtungsmärkte przyjeżdża na tegoroczne targi w Poznaniu liczną, dziesięcioosobową ekipą. Będą to osoby odpowiedzialne za zaopatrzenie w meblościanki, małe meble, jadalnie i narożniki.

W 2014 r. firma obchodziła w Niemczech 25-lecie działalności. W tym samym roku otwarto pierwszą filię w Polsce, we Wrocławiu. W 2015 r. powstała pierwsza filia sieci POCO w Holandii, w Enschede. Ekspansja cały czas trwa, a sieć cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Według danych Medienpark fanpage POCO na portalu społecznościowym Facebook zgromadził 495 803 fanów i zajmuje w Niemczech czwarte miejsce wśród najpopularniejszych profilów marek w tej branży.

W charakterystycznych żółtych marketach sieci klienci znajdą obszerny asortyment mebli i kuchni, obejmujący akcesoria dla domu, tekstylia domowe, farby, tapety, wykładziny podłogowe, dywany i artykuły elektryczne, aż po artykuły upominkowe. W ofercie sieci są zarówno produkty znanych producentów, jak również wyjątkowo korzystne cenowo własne marki wyprodukowane ekskluzywnie dla firmy POCO.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ