• Autor:
  • 05 cze 2006 00:00

Hettich w nowej siedzibie wTarnowie Podgórnym

Hettich przeprowadził się w połowie maja br. do nowej siedziby. Dwupiętrowy biurowiec, z przeszkloną ścianą frontową, powstał w miejsce wyburzonego wcześniej budynku w Tarnowie Podgórnym.

Nową siedzibę udało się wybudować w ciągu zaledwie jednego roku. Na powierzchni ok. 1 tys. m2 znalazło się miejsce nie tylko na biura firmy, ale przede wszystkim na 300-metrowy show-room, w którym Hettich prezentuje swoje wyroby. Nowości produktowe są tu pokazane w gotowych meblach. Klienci mogą obejrzeć aranżacje mebli kuchennych i pokojowych, w których wykorzystano firmowe okucia.

W nowej siedzibie wydzielono też część przeznaczoną na szkolenia dla pracowników i prezentacje dla klientów, określaną jako „Hettich Academy”. Oprócz centrum szkoleniowego pracownicy i klienci mają do dyspozycji kilka sal konferencyjnych. Unowocześniono ponadto biuro obsługi klienta.

Nowa siedziba to również nowa jakość pracy – mówi Rafał Płochow, sales manager w firmie Hettich. Jest komfortowo nie tylko dla pracowników, ale przede wszystkim dla naszych klientów. Szczególnie ważną częścią nowego budynku jest show-room. Możemy tam nie tylko prezentować nasze nowości produktowe, ale i organizować wewnętrzne targi, szkolenia czy konferencje. Dzięki temu, że zyskaliśmy więcej powierzchni, mogliśmy również powiększyć magazyn. Kilkaset dodatkowych metrów kwadratowych zostanie wykorzystane do magazynowania produktów w niewielkich opakowaniach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ