Sofa Ektorp firmy IKEA. Fot. IKEA

Sofa Ektorp firmy IKEA. Fot. IKEA

  • Autor: mg
  • 29 sie 2018 11:18 (aktualizacja: 30 sie 2018 11:09)

IKEA jesienią otworzy trzeci sklep w Warszawie

Jesienią zostanie otwarty już trzeci warszawski sklep marki IKEA. Zostanie on zlokalizowany w centrum Blue City.

IKEA w Blue City będzie unikalnym w skali światowej konceptem i trzecią lokalizacją w Warszawie. Nowy, mniejszy format w centrum miasta wyposażony zostanie w innowacyjne rozwiązania prezentacji asortymentu, które ułatwią dokonywanie zakupów. Otwarcie przewidywane jest na jesień bieżącego roku.

Chcemy inspirować Polaków i odpowiadać na ich potrzeby, zachęcając do korzystania z naszych pięknych oraz funkcjonalnych rozwiązań dla domu. Dążymy do tego, aby jak najwięcej osób mogło robić zakupy w łatwy i wygodny sposób – gdzie, kiedy i jak chcą. Ostatnie lata to okres bardzo dynamicznego rozwoju IKEA w Polsce. Pracowaliśmy nad kolejnymi kanałami sprzedaży, m.in. otwierając nowe sklepy i rozwijając sprzedaż przez internet, stworzyliśmy również zupełnie nowe na rynku formaty, takie jak Kuchnia Spotkań IKEA czy Centrum IKEA dla Firm. Obecnie intensywnie pracujemy nad otwarciem trzeciego sklepu IKEA w Warszawie, w centrum handlowym Blue City – mówi Katarzyna Balashov, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej IKEA Retail w Polsce.

Otwarcie trzeciego sklepu w Warszawie wpisuje się w strategię firmy IKEA na polskim rynku, której jednym z kluczowych założeń jest zwiększanie dostępności produktów i usług.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ