IKEA Po Sąsiedzku w Lublinie

IKEA Po Sąsiedzku w Lublinie

  • Autor: bm
  • 06 kwi 2017 07:30

IKEA po sąsiedzku - nowa przestrzeń spotkań w Lublinie

IKEA Po Sąsiedzku to nowa przestrzeń spotkań w Lublinie, można ją odwiedzać od 5 kwietnia 2017. Składa się z kilku pomieszczeń, które pełnią swoje specjalne funkcje, m.in. wypoczynkową i kreatywną. Jest tam również kącik zabaw dla najmłodszych.

Miejsce znajduje się w samym sercu Lublina, przy ul. Krakowskie Przedmieście 55. Można spotkać się tam z przyjaciółmi, zatrzymać na drobną przekąskę i filiżankę kawy czy zwyczajnie odpocząć. Nie zapomniano również o najmłodszych, przygotowując dla nich kącik zabaw. Program wydarzeń w IKEA Po Sąsiedzku zakłada spotkania ze specjalnymi gośćmi, pokazy skandynawskich filmów, turnieje gier planszowych, pokazy kulinarne, międzypokoleniowe aktywności oraz różnorodne warsztaty.

"To pierwsza i obecnie jedyna tego typu inicjatywa IKEA w Polsce. Cieszę się, że stworzyliśmy ją w Lublinie" – powiedziała Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA Lublin. "To unikalne miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie i po prostu poczuć się dobrze, celebrując małe, codzienne przyjemności, czyli doświadczając tego, co Szwedzi nazywają „mysa” – dodała Monika Kosińska.

Otwarcie punktu spotkań IKEA Po Sąsiedzku to część działań związanych z otwarciem sklepu IKEA w Lublinie, planowanym na III kwartał 2017 r.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ