Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: mg
  • 03 lut 2017 11:40 (aktualizacja: 03 lut 2017 12:13)

IKEA poszerza możliwość zamawiania mebli przez Internet

IKEA poszerzyła możliwość zamawiania swoich mebli przez Internet. Tą drogą produkty szwedzkiej marki mogą w Polsce zamawiać już nie tylko mieszkańcy Wrocławia i okolic, gdzie po raz pierwszy wprowadzono tę opcję. Działania tego typu wpisują się w strategię sprzedaży wielokanałowej szwedzkiego koncernu.

Rok 2016 dla IKEA w Polsce stał pod znakiem wprowadzania nowych form sprzedaży. Jedną z najważniejszych innowacji była sprzedaż online. W pierwszej kolejności rozwiązanie wprowadzono we Wrocławiu i okolicach. Miało to miejsce w listopadzie ubiegłego roku. Od lutego 2017 roku zamówienia online mogą realizować także mieszkańcy innych miast. Na stronach IKEA umieszczono mapę, która przedstawia obszar dostaw. Obejmuje on Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Katowice, Kraków, Opole, Poznań, Warszawę, Wrocław oraz okolice tych miast. Warto dodać, że obecnie sprzedaż internetowa dotyczy tylko mebli znajdujących się w asortymencie IKEA. Kompleksowa sprzedaż online w całej Polsce rozpocznie się jesienią 2017 roku.

Opcja „Meble przez internet” to rozwiązanie tymczasowe. Jesienią 2017 roku ma powstać kompleksowy sklep internetowy IKEA. W jego ofercie znajdą się nie tylko meble, ale też większość dodatków.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ