Fot. IKEA

Fot. IKEA

  • Autor: mg
  • 12 gru 2017 13:15 (aktualizacja: 14 gru 2017 13:43)

IKEA Targówek prowadzi zbiórkę dla dzieci

Sklep IKEA Targówek prowadzi zbiórkę na rzecz dzieci poszkodowanych w pożarach i wypadkach. Akcja potrwa do 23 grudnia br. i jest częścią kampani społecznej „Zabawa to poważna sprawa”, organizowanej przez firmę IKEA. Zabawki można zostawiać w specjalnych pojemnikach znajdujących się w sklepie.

Do 23 grudnia br. potrwa zbiórka zabawek prowadzona przez sklep IKEA Targówek we współpracy z Państwową Strażą Pożarną. Akcja służy wsparciu dzieci poszkodowanych w pożarach i jest częścią kampanii społecznej „Zabawa to poważna sprawa”, organizowanej przez firmę IKEA. 

IKEA Targówek chce, aby każda jednostka straży pożarnej wyjeżdżająca do akcji, w której poszkodowane zostało dziecko, miała szansę uspokoić malucha. Dając pluszowego przyjaciela, dajemy choć namiastkę poczucia ciepła i bezpieczeństwa. Potrzeby w tym zakresie są ogromne, dlatego każda zabawka przekazana na ten cel jest bardzo cenna. Z tego powodu do każdej zabawki podarowanej przez odwiedzających nasz sklep, IKEA Targówek dodaje drugiego. Dajemy podwójnie. Pomagamy podwójnie. Przytulamy podwójnie - mówi Aleksandra Ośko, koordynator projektu.

W ramach akcji klienci IKEA mogą przekazać zakupione zabawki dla dzieci poszkodowanych w pożarach lub biorących udział w innych interwencjach straży pożarnej. Zabawki można zostawiać w specjalnych pojemnikach znajdujących się w sklepie, tuż za linią kas.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ