Fot. Ikea

Fot. Ikea

  • Autor: ut
  • 18 marz 2020 08:21 (aktualizacja: 19 marz 2020 14:20)

IKEA zamyka sklepy stacjonarne w Polsce

Wiadomość od Caroliny Garcia Gomez, Dyrektor Generalnej ds. Zrównoważonego Rozwoju i Prezes IKEA Retail Polska.

Drodzy Współpracownicy oraz Klienci, w ostatnich dniach koronawirus zdominował nasze myśli i rozmowy. Mamy świadomość zagrożenia z jakim się mierzymy i wiemy, że konieczne są zdecydowane działania.  W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego od 14 marca 2020 r. wszystkie 11 sklepów IKEA w Polsce pozostanie zamkniętych dla naszych klientów do odwołania. Zakupy będą jedynie możliwe przez stronę IKEA.pl. Bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Uważnie monitorujemy sytuację i w miarę jej rozwoju będziemy podejmować działania w oparciu o informacje i zalecenia odpowiednich władz lokalnych i rządowych.

Naszą siłą w IKEA jest wzajemne zaufanie oraz poczucie wspólnoty. Dzisiaj najważniejszym zadaniem jest w troska o zdrowie i wspólne bezpieczeństwo wszystkich.Na bieżąco śledzimy doniesienia władz krajowych oraz lokalnych na temat zagrożenia epidemicznego w Polsce. Jesteśmy przygotowani na podjęcie adekwatnych działań zgodnych z rządowymi wytycznymi.Naszą pasją w IKEA jest życie w domu i mamy nadzieję, że kiedy czas zagrożenia minie znowu będziemy mogli dzielić się nią z Wami spotkając się w sklepach.

W czasie, gdy stacjonarne sklepy będą zamknięte i więcej czasu będziemy spędzać w domach, chcielibyśmy wspierać Was nadal umożliwiając piękniejsze, zdrowsze i bardziej zrównoważone domowe życie. Sklep internetowy IKEA.pl pozostaje otwarty, a każdy kto będzie potrzebować naszych produktów, inspiracji i rozwiązań może skorzystać z tej opcji.Myślami jesteśmy z osobami bezpośrednio dotkniętymi chorobą i z ich bliskimi oraz ze wszystkimi służbami, które niestrudzenie pracują nad zachowaniem zdrowia i bezpieczeństwa nas wszystkich. Przesyłamy najwyższe wyrazy uznania.

Z pozdrowieniami oraz życzeniami zdrowiaCarolina Garcia GomezDyrektor Generalna ds. Zrównoważonego Rozwoju i Prezes, IKEA Retail Polska

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ