Przedszkole Forte w Ostrowi Mazowieckiej. Fot. Forte

Przedszkole Forte w Ostrowi Mazowieckiej. Fot. Forte

  • Autor: bm
  • 16 kwi 2019 09:31 (aktualizacja: 17 kwi 2019 11:34)

Inicjatywy Forte na liście dobrych praktyk CSR

Firma Forte została doceniona za swoje inicjatywy z zakresu CSR. Przedszkola "Żółty Słonik" i program wolontariatu pracowniczego znalazły się na liście dobrych praktyk w raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce".

Program wolontariatu pracowniczego „Formy - Fabryka Inicjatyw" został uruchomiony w 2016 roku. W trzech dotychczasowych edycjach zrealizowano łącznie 47 projektów w Ostrowi Mazowieckiej, Hajnówce, Suwałkach, Białymstoku oraz w okolicznych miejscowościach.

Dwujęzyczne przedszkola przyzakładowe z oddziałami żłobkowymi „Żółty Słonik” rozwiązują problemy pracowników, którzy stoją przed koniecznością łączenia pracy zawodowej z życiem prywatnym i wychowaniem dzieci. Forte to jedyna polska firma, która posiada dwie takie placówki - w Ostrowi Mazowieckiej i Suwałkach.

Przedszkola i program wolontariatu pracowniczego znalazły się na ogólnopolskiej liście dobrych praktyk z zakresu CSR, w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Jest to największy i najważniejszy w Polsce przegląd działań biznesu społecznie odpowiedzialnego (z ang. CSR) w danym roku, wydawany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tegorocznym zestawieniu Fabryki Mebli Forte zostały dwukrotnie wyróżnione w kategorii „Praktyki z zakresu pracy”.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ