Fot. Persempra

Fot. Persempra

  • Autor: bm
  • 16 paź 2017 09:54 (aktualizacja: 17 paź 2017 08:51)

Jak dbać o tkaniny meblowe - Akademia Odplamiania tym razem w Olsztynie

Prezentacja tkanin meblowych marki Persempra odbędzie się w olsztyńskim salonie meblowym Meblostacja w dniu 21 października br., w godzinach 10-14. Klienci zainteresowani wyborem mebli tapicerowanych będą mogli zobaczyć na własne oczy, jak zachowuje się nowoczesna tkanina podczas odplamiania.

Olsztyńska Meblostacja przy ul. Artyleryjskiej 3W będzie drugim już przystankiem Akademii Odplamiania firmy Persempra. Pierwsze spotkanie z marką i kolekcjami tkanin odbyło się w Poznaniu w salonie meblowym SH Bazar.

W Meblostacji, Persempra, razem z ambasadorami swojej marki - Włochem Marco i jego dziewczyną z Polski Alą - pokaże  jak łatwo i szybko usunąć różnego rodzaju plamy z meblowych tkanin, które  są zabezpieczone innowacyjną technologią NANO STOP SYSTEM, dającą znacznie więcej niż inne spotykane na naszym rynku systemy ochrony tkanin. Plamy z wina, soku, kawy, olejów, kredek, mazaków, plamy z błota i inne dla tkanin Persmpra nie stanowią problemu.

Na wszystkich, którzy odwiedzą  21 października Meblostację, czekać będzie smakowita, aromatyczna włoska kawa, przepyszny poczęstunek, a także atrakcyjne rabaty do 15% i poduszkowe prezenty - dla tych, którzy w tym dniu zdecydują się na zakup mebla – kanapy, sofy lub narożnika w tkaninie Persempra.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ