Stoisko Grupy Nowy Styl na targach Orgatec 2016

Stoisko Grupy Nowy Styl na targach Orgatec 2016

  • Autor: bm
  • 25 wrz 2018 09:08 (aktualizacja: 27 wrz 2018 18:45)

Jak Grupa Nowy Styl zaprezentuje się na targach Orgatec 2018?

O przyszłości przestrzeni biurowej będzie można podyskutować na stoisku Grupy Nowy Styl podczas tegorocznych targów Orgatec w Kolonii. „Let’s #MakeYourSpace together” - to hasło przewodnie targowej ekspozycji producenta mebli.

Podczas targów Orgatec Grupa Nowy Styl zaprezentuje premierowe rozwiązania i zachęcać będzie do dyskusji o przyszłości przestrzeni biurowej. Na miesiąc przed rozpoczęciem targów firma odsłania koncepcję swojego stoiska.

"Poszukując koncepcji stoiska inspirowaliśmy się przestrzenią Office Inspiration Centre w Krakowie, w której nasi goście nie tylko poznają, ale wszystkimi zmysłami doświadczają przestrzeni zaaranżowanej zgodnie z najnowszymi trendami biurowymi. Sercem stoiska będzie Coffee Garden – miejsce spotkań i oddechu od pośpiechu towarzyszącego targom" - mówi Sebastian Wiśniewski, projektant stoiska.

Coffee Garden zajmuje centralne miejsce w aranżacji stoiska. Sofy i miękkie siedziska, świeża zieleń, zapach mielonej kawy, lekkie tematyczne przekąski oraz kawiarniany gwar - w ten sposób Grupa Nowy Styl chce stworzyć warunki, w których można rozmawiać o rozwiązaniach dla środowiska pracy oraz przyjemnie spędzić czas.

"Coffee Garden to przykład tego, jak mogą wyglądać nowoczesne kantyny. Biuro coraz częściej jest postrzegane nie tylko jako miejsce wykonywania indywidualnych zadań, ale jako hub organizacji, który ma sprzyjać wymianie wiedzy, współpracy i budowaniu relacji. Urządzając kantyny na wzór kawiarni, przedsiębiorcy dają pracownikom sygnał, że ich potrzeby, zaspokojenia głodu, regeneracji i integracji, są dla organizacji ważne. Zachęcają również do swobodnych rozmów, które - zgodnie z badaniami – są źródłem większości najbardziej kreatywnych pomysłów" - dodaje Sebastian Osuch, dyrektor sprzedaży w Grupie Nowy Styl.

Nie ma jednego przepisu na biuro. Jego typ organizacji czy styl wnętrz, powinny być dopasowane do kultury organizacji, jej modelu pracy i potrzeb biznesowych. Do poszukiwania własnego stylu poprzez kreatywną zabawę z najnowszymi produktami i nowym wzornikiem wykończeń, Grupa Nowy Styl zaprasza do Strefy Inspiracji. Obecni tam eksperci będą podpowiadać i konsultować pomysły oraz dobierać koncepcje kolorystyczne do oczekiwanego klimatu biura.

"Jesteśmy ciekawi, jak nasze pomysły będą odbierane przez klientów. Na każdym rynku trendy biurowe przyjmują nieco inny kształt, więc mamy nadzieję na wiele inspirujących dyskusji" - mówi Joanna Zapała, projektantka showroomów Grupy Nowy Styl.

Ponad 800 m2 stoiska Grupy Nowy Styl pozwala na zaprezentowanie rozwiązań dla różnorodnych stref i typów biur, odpowiadających na zmieniające się potrzeby środowiska pracy. Uniwersalne biurka i lockersy dla wnętrz, w których pracuje się w systemie desk sharing, elastyczne stanowiska pracy grupowej i indywidualnej dedykowane dla coworkingów, wygodne wyposażenie stref mniej i bardziej oficjalnych spotkań czy panele akustyczne. Ważną rolę na ekspozycjach odegrają rozwiązania pokazywane premierowo.

"Mobilność pracy sprawia, że biura muszą być elastyczne, a stanowiska pracy nadążać za stylami pracy, indywidualnymi preferencjami i warunkami fizycznymi pracowników. Dlatego naszą największą premierą będzie rozbudowana linia krzeseł stanowiskowych, które charakteryzują się ponadprzeciętnym zakresem regulacji i konfigurowalnością, dzięki którym sprostają oczekiwaniom naszych międzynarodowych klientów" – zapewnia Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy i Działu Zarządzania Produktem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ