Kolekcja Leda, Black Red White

Kolekcja Leda, Black Red White

  • Autor: bm
  • 22 cze 2017 10:12 (aktualizacja: 23 cze 2017 10:19)

Jak projektuje się meble w firmie Black Red White?

Firma Black Red White wykorzystuje do projektowania mebli skrzyniowych oraz frontów meblowych oprogramowanie Autodesk. Dzięki temu projektanci marki są w stanie wyeliminować potencjalne błędy już we wstępnej fazie projektowania, w efekcie wdrożenie nowych produktów zajmuje mniej czasu.

Polski producent mebli redukuje czas i koszty projektowania dzięki Autodesk Inventor, a z pomocą Autodesk Vault usprawnia przepływ informacji i zyskuje pełną kontrolę nad danymi. Zaawansowany model cyfrowy jest bazą do tworzenia rysunków złożeniowych i wykonawczych; wszystkie zmiany w modelu są automatycznie przenoszone na dokumentację płaską. Korzystając z Autodesk Inventor, projektanci Black Red White mogą w pełni zaangażować się w prace koncepcyjne, co bezpośrednio przekłada się na rozbudowane portfolio produktów o unikatowym wzornictwie i wysokim komforcie użytkowania.

Ważnym elementem procesu projektowego jest sprawny przepływ danych między poszczególnymi działami w całej firmie. W tym celu polski producent mebli wykorzystuje Autodesk Vault. Zyskuje w ten sposób transparentność danych i stały dostęp do historii plików. 

Wykorzystanie oprogramowania Autodesk pozwala skracać czas wdrażania nowych produktów oraz szybciej, a co najważniejsze – dokładniej kontrolować procesy wdrożeniowe. Chcielibyśmy wciąż ulepszać i optymalizować naszą pracę, w związku z czym skupimy się m.in. na rozwoju oprogramowania Autodesk Vault” – podsumowuje Paweł Jurkowski, zastępca dyrektora handlowego ds. badawczo-rozwojowych w Black Red White.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ