Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: bm
  • 09 maj 2017 10:12 (aktualizacja: 11 maj 2017 07:27)

Jak skutecznie i bezpiecznie sprzedawać na rynku francuskim?

Przedstawienie wybranych aspektów prawno-podatkowych dotyczących eksportu i działalności polskich firm we Francji w oparciu o praktyczne przykłady - taki będzie główny cel szkolenia organizowanego 24 maja 2017 przez Akademię Lewiatana. Spotkanie może być interesujące dla firm zainteresowanych ekspansją rynku francuskiego.

W pierwszej części prezentacji prowadzący skupi się na przedstawieniu ryzyk, wyzwań i wymogów przy negocjacji i sporządzaniu umów dotyczących sprzedaży produktów do Francji. W drugiej części przedstawione zostaną różne formy prawne działalności na rynku francuskim i wskazówki co do ich użycia w zależności od potrzeb. Będą omówione praktyczne aspekty zakupu firmy we Francji, podstawowe zalety i wady każdego typu operacji oraz praktyczne wskazówki co do zabezpieczenia interesów kupującego. W końcowej części będą przedstawione najważniejsze aspekty podatkowe działalności we Francji w tym specyficzne zagadnienia opodatkowania w przypadku polskich firm inwestujących we Francji.

Spotkanie odbędzie się 24 maja 2017, w siedzibie Konfederacji Lewiatan (Warszawa, ul. Zbyszka Cybulskiego 3). Początek szkolenia - o godz. 10.00.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ