Krzsło Portuguese Roots, Studio Around the Tree

Krzsło Portuguese Roots, Studio Around the Tree

  • Autor: bm
  • 05 paź 2017 09:51 (aktualizacja: 06 paź 2017 11:18)

Jakich wystawców zobaczymy na targach Furnishow w Warszawie?

Wśród wystawców targów Furnishow, które odbędą się w dniach 26-28 października 2017, są zarówno producenci i dystrybutorzy mebli do mieszkań, jak i biur. Ekspozycję mebli uzupełni Strefa Dekoracji i Strefa Światła. Na targach będzie można zobaczyć ofertę około 50 różnych marek.

Wśród wystawców targów Furnishow, oferujących meble, zobaczymy między innymi Studio Around The Tree z Portugalii, które zaprezentuje designerskie krzesła. Podobny asortyment pokaże firma Freifrau z Niemiec, a włoska marka Saba Italia - sofy i fotele. Oczywiście na warszawskich targach nie zabraknie polskich wystawców meblowych. Zobaczymy wśród nich między innymi firmy: Forte, Chairconcept.com, Nowy Styl, Badi, Arteco, Handicraft, Layman, Lil Kid, Urban, Manufaktura. Ponadto swoje ekspozycje będą miały firmy oferujące oświetlenie, artykuły dekoracyjne, a także architekci i studia projektowe. 

W programie targów Furnishow 2017 znajdują się także dwa warsztaty design thinking: „Workspace for tomorrow, czyli powierzchnie biurowe i komercyjne, które zachęcają do pracy” oraz „Home & life balance, czyli czego rzeczywiście chce Klient, a nie chce nam o tym powiedzieć”.

Targi odbędą się w warszawskim Centrum Expo XXI.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ