Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: bm
  • 30 cze 2017 07:33 (aktualizacja: 30 cze 2017 09:12)

Jeszcze do 15 lipca można zgłaszać się do konkursu dla przedsiębiorców

Dotychczas do konkursu Wiktoria przystąpiło 7.100 firm, a statuetką nagrodzono 724 przedsiębiorstwa. Prawo do nominacji firm do Konkursu posiada organizator, samorząd terytorialny i gospodarczy oraz Ambasadorowie Konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca 2017.

Ogólnopolski Konkurs Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców to jedyny w Polsce konkurs przedsiębiorczości, w którym małe firmy mogą konkurować i wygrać z korporacjami. Statuetki Wiktorii przyznawane są w 15 kategoriach, które odzwierciedlają wszystkie gałęzie gospodarki. W tym roku odbywa się już 20. edycja Konkursu, do którego może przystąpić każda firma z siedzibą w Polsce.

W konkursie oceniane są twarde i miękkie wymiary etyki biznesu. Kapituła Konkursu bierze pod uwagę całe spectrum działalności firmy od wywiązywania się z zobowiązań wobec państwa po działania na rzecz lokalnych społeczności. - "W miarę rozwoju przedsiębiorczości w Polsce coraz wyraźniej widać świadomość miękkich wymiarów etyki biznesu, a najważniejszymi wskaźnikami etycznymi są cele, sens i klimat pracy. To są najbardziej istotne czynniki zaangażowania zawodowego zespołu pracowników, którzy stanowią kluczowy kapitał przedsiębiorstwa." – wyjaśnia dr Leszek Mellibruda, psycholog społeczny i biznesu zasiadający w Kapitule Konkursu.

Zgłoszenia do 20. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców trwają do 15 lipca 2017 r. Udział w Konkursie jest bezpłatny. Formularze i regulamin konkursu są dostępne na stronie www.nagrodawiktoria.pl.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ