Salon IKEA w centrum handlowym Blue City. Fot. IKEA

Salon IKEA w centrum handlowym Blue City. Fot. IKEA

  • Autor: mg
  • 04 paź 2018 12:05 (aktualizacja: 05 paź 2018 13:55)

Jeszcze w październiku IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie!

Trzeci z kolei sklep IKEA w Warszawie powstanie w centrum handlowym Blue City. Niestandardowy, mniejszy koncept zostanie otwarty pod koniec października br.

Czytaj też: Ruszyła kolejna odsłona serialu sponsorowanego przez IKEA

Mniejszy sklep blisko centrum miasta to odpowiedź IKEA na zmieniające się potrzeby oraz styl życia konsumentów. Ze względu na mniejszą powierzchnię na miejscu będzie możliwość kupienia części produktów z asortymentu IKEA. Jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym klienci będą mogli zapoznać się z pełną ofertą IKEA. Testowane w sklepie innowacyjne projekty będą ich nie tylko inspirować, ale także ułatwią wybór i dokonywanie zakupów. Wszystkie produkty z asortymentu, w tym meble, będzie można zamówić na miejscu z dostawą do domu – samodzielnie lub z pomocą pracowników.  

Wnętrze IKEA w Blue City będzie łączyć dotychczasową stylistykę z nowymi rozwiązaniami wizualnymi i technologicznymi. Jednym z nich jest brak znanej ze standardowych sklepów IKEA ścieżki zakupowej -  klienci sami decydują, gdzie chcą pójść i co zobaczyć.

IKEA w Blue City to także Bistro i Café, czyli zupełnie nowy format IKEA Food.  Menu oparte będzie na sezonowości i różnorodności.

Sklep IKEA w Blue City zostanie otworzony w ostatnim tygodniu października

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ