Fot. House&more

Fot. House&more

  • Autor: bm
  • 17 lis 2016 08:55 (aktualizacja: 17 lis 2016 09:09)

Jeszcze więcej marek meblowych w centrum City Meble

Trwa komercjalizacja Galerii Wnętrz City Meble - przybywa znanych marek meblowych, które otworzą swoje powierzchnie handlowe na terenie największego wnętrzarskiego centrum sprzedaży w Trójmieście. Otwarcie obiektu planowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

W ciągu ostatnich kilku tygodni do grona nowych najemców City Meble dołączyły znane na świecie marki, które do tej pory nie miały jeszcze swoich salonów w aglomeracji trójmiejskiej.

W galerii wnętrz powstanie pierwszy na pomorzu salon Space For All o powierzchni ponad 570 m2. Sieć salonów Space For All prezentuje ekskluzywne meble oraz artykuły dekoracyjne dla domu i biura, które cieszą się wysokim uznaniem wśród klientów.

Do nowych najemców dołączyła także ogólnopolska sieć salonów wnętrzarskich typu concept store, HOUSE&more o powierzchni ponad 350 m2. Będzie to pierwszy w Gdańsku salon tej marki oferującej asortyment do aranżacji wnętrz.

Swój pierwszy salon w trójmieście otworzy również marka Mandallin o powierzchni blisko 270 m2, która ma w ofercie perfekcyjne, ręcznie wykonane i zdobione meble z litego drewna w stylu kolonialnym i indyjskim.

Za komercjalizację Galerii Wnętrz City Meble jest odpowiedzialna firma GNRR.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ