DSC02608.jpg

DSC02608.jpg

  • Autor: Beata Michalik
  • 22 cze 2015 06:51 (aktualizacja: 23 cze 2015 08:45)

Jubileusz firmy Würth - dni otwarte w sklepach

Dni otwarte w sklepach firmowych producentów akcesoriów meblowych, elektronarzędzi i chemii do drewna i innych materiałów to już tradycja w branży. Jest to doskonała okazja dla klientów, by lepiej poznać asortyment i nawiązać kontakty biznesowe.

W sklepach firmy Würth i należącej do niej marki Grass tego typu eventy odbywają się co roku – ostatni miał miejsce 19 czerwca w Białymstoku. Oprócz typowo letnich atrakcji (jak grill, muzyka, zabawy i konkursy dla dzieci) przygotowano pełen asortyment sklepu do prezentacji wszystkim zainteresowanym. Na stanowisku dla meblarzy o ofercie informował Robert Pawlaczyk – kierownik ds. rozwoju rynku (w dywizji drewno) w firmie Würth. Zaprezentował między innymi najnowsze kleje montażowe Würtha – pierwszy z nich to bezbarwny preparat, którym można przykleić różnego rodzaju elementy, jak zawiasy czy uchwyty – do wszelkich rodzajów szkła. Drugi – to klej specjalnie zmodyfikowany, nieagresywny, a więc nadający się do szerokiego spektrum materiałów, w tym również drewna, tworzyw sztucznych, styropianu.

Możemy też zaproponować nogi do ciężkich mebli, które udźwigną nawet 400 kilogramów – mówi Robert Pawlaczyk. - Zazwyczaj wykorzystują je firmy, które wykonują meble kuchenne z bogatym wyposażeniem i wbudowanym sprzętem AGD. Mamy ponadto nóżki, które umożliwiają samodzielne mocownie cokołu przez użytkownika mebli.

Ciekawym produktem okazał się również system prowadnic do szuflad Dynapro wraz ze specjalnym systemem mocowania metalowych boków szuflad. Dają one możliwość precyzyjnego regulowania szuflady.

Koncern Würth posiada w Polsce 16 sklepów. W tym roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia na rynku polskim i 70-lecia istnienia całej firmy. Würth specjalizuje się w branży meblowej, budowlanej i motoryzacyjnej. Oficjalne obchody jubileuszu zaplanowane są na październik 2015 – tuż po planowanej zmianie siedziby centrali firmy w Warszawie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ