Linia mebli New Handle-Free. Fot. SieMatic/Studio Forma 96

Linia mebli New Handle-Free. Fot. SieMatic/Studio Forma 96

  • Autor: bm
  • 28 sty 2019 08:19 (aktualizacja: 28 sty 2019 14:26)

Jubileuszowy rok dla niemieckiego producenta mebli kuchennych

Producent mebli kuchennych SieMatic obchodzi w tym roku 90-lecie swojego istnienia. Marka funkcjonuje obecnie w ponad 50 krajach. Swoją ofertę zaprezentowała w tym roku na targach LivingKitchen w Kolonii. W Polsce kuchnie SieMatic dostępne są w Studio Forma 96.

Dla rodzinnej firmy, z główną siedzibą w westfalskim mieście Löhne, rok 2019 to wyjątkowa okazja do świętowania. 90 lat istnienia pokazało, że przestrzeni kuchennej nie traktuje się już jedynie jako projektu kolejnego pomieszczenia. Meble kuchenne przestały służyć tylko do gotowania; teraz mają za zadanie pomagać cieszyć się czasem spędzonym w kuchni, być punktem wyjścia do interakcji z rodziną i przyjaciółmi. Wieloletnie doświadczenie projektantów związanych z SieMatic znalazło odzwierciedlenie w wielu inteligentnych i funkcjonalnych rozwiązaniach proponowanych przez markę. Kolekcje niemieckiego producenta wielokrotnie honorowano najbardziej prestiżowymi nagrodami za wzornictwo, począwszy od nagrody iF Design Award, czy Good Design Award, poprzez Red Dot na German Design Award skończywszy.

LivingKitchen 2019 - międzynarodowe wydarzenie branży kuchennej, towarzyszące Targom IMM w Kolonii - było okazją do zaprezentowania charakterystycznego dla SieMatic wzornictwa w nowej odsłonie. Szczególny nacisk położono na kolekcję Pure i nową, pozbawioną uchwytów linię New Handle-Free, która będzie dostępna w sprzedaży w drugim kwartale 2019 roku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ