Fot. Fotolia

Fot. Fotolia

  • Autor: bm
  • 07 cze 2017 16:01 (aktualizacja: 08 cze 2017 09:57)

Już 400 nominacji w ogólnopolskim konkursie dla przedsiębiorców

"Wiktoria" to ogólnopolski konkurs dla przedsiębiorców, w którym małe i średnie przedsiębiorstwa mogą wygrać z dużymi korporacjami. Prestiżową nagrodą Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców wyróżniane są firmy, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki.

"Celem konkursu jest promowanie inicjatyw gospodarczych a przede wszystkim zasad etyki w biznesie. Jest to podstawowa idea, która od samego początku przyświeca temu przedsięwzięciu. W tym roku czcimy już 20. edycję konkursu, której dodatkowym uhonorowaniem będą jubileuszowe nagrody Wiktoria przyznawane przez Kapitułę przedsiębiorcom i firmom tworzącym polską gospodarkę od przynajmniej dwóch dekad i stanowiących przykład rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej." - powiedział Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu Wiktoria - Znak Jakości Przedsiębiorców, Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem tego przedsięwzięcia. 

W konkursie mogą wziąć udział firmy z siedzibą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej - małe i średnie przedsiębiorstwa, które stanowią podstawę polskiej gospodarki, oraz wielkie korporacje. Do konkursu dotychczas przystąpiło aż 7 100 firm, a 724 przedsiębiorstwa odebrały nagrody Wiktoria.

Statuetki przyznawane są w 15. kategoriach, które odzwierciedlają wszystkie gałęzie gospodarki. Udział w konkursie Wiktoria polega na nominacji dokonanej przez organizatora, samorząd terytorialny i gospodarczy oraz Ambasadorów Marki (minimum dwukrotnych laureatów poprzednich edycji) a także bezpośrednim zgłoszeniu się firm, przedsiębiorców za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie konkursu www.nagrodawiktoria.pl. Do XX. edycji konkursu nominacje otrzymało już ponad 400 przedsiębiorstw. Termin zgłoszeń a jednocześnie szansa na wyróżnienie w gronie najlepszych firm trwa do 15 lipca 2017 roku. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne.

Statuetki Wiktorii 2017 oraz nagrody jubileuszowe będą przyznane podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 21 października 2017 roku w Warszawie. W tym prestiżowym wydarzeniu wezmą udział laureaci konkursu i ich goście, a także szacowni przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, świata nauki, kultury i mediów. 

CZYTAJ TEŻ: Sieć salonów Agata - laureatem Retailers' Award 2017

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ