Fot. Messe Frankfurt GmbH

Fot. Messe Frankfurt GmbH

  • Autor: bm
  • 07 sty 2019 09:02 (aktualizacja: 08 sty 2019 14:25)

Już od dzisiaj zaczynają się targi Heimtextil 2019 we Frankfurcie!

Tegoroczne targi tkanin tapicerskich i dekoracyjnych we Frankfurcie nad Menem odbywają się w dniach 8-11 stycznia. Na odwiedzających czekają zarówno ekspozycje znanych i renomowanych liderów rynku, jak i propozycje młodych przedsiębiorców i projektantów.

Heimtextil to największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia mieszkań, domów i obiektów użyteczności publicznej! Na ostatnią edycję targów Heimtextil do Frankfurtu przybyło ponad 70 000 odwiedzających ze 135 krajów. 2 975 wystawców, w tym 35 firm z Polski zaprezentowało imponujący przekrój produktów. Aby dostosować się do prężnie rosnącej branży, organizatorzy targów Heimtextil stawiają na rozwój. „W 2019 roku wszyscy istotni europejscy dostawcy tkanin tapicerskich i dekoracyjnych zaprezentują się po raz pierwszy na trzech poziomach hali 4”- zapowiada Olaf Schmidt, jeden z wiceprezesów w Messe Frankfurt.

Podczas targów Heimtextil 2019 zaprezentują się nie tylko znane od lat marki. Również młodzi przedsiębiorcy oraz projektanci zaprezentują najnowsze inspiracje oraz innowacyjne rozwiązania z obszaru tekstyliów. Dzięki programowi promocji talentów, Heimtextil umieści nowych uczestników branży w centrum uwagi, dając im szansę na sukces. Warto także wspomnieć o przeprowadzanym konkursie ,,NEW & NEXT”, skierowanym do placówek szkolących w zakresie projektowania tekstyliów. Zwycięzcy otrzymają stoisko na wystawie ,,NEW & NEXT” w hali 3.0.

Podczas tej edycji Heimtextil swoją ofertę zaprezentują między innymi firmy z Polski, a wśród nich: Agmamito, ALBEDUM, AMW NAWROT, Art Relief s.c., Bamar-Pol, COLOR-INVEST, Consalnet SA, Davis Poland, DEKOMA Sp. z o.o., Drukarnia Tkanin Michalski, Fabb sp. z o. o., Fargotex Sp. z o.o., FARO, FIBERO, Franc - Textil Sp. z.o.o., HAFT, Halantex Sp. z o.o., IDESIN, Inter Widex, KBM Sp. z o.o., Lech, MAGAM Sp. z o.o., Mardom Sp. z o.o., Margo Textil, Per-Med, PIK, Piórko Import-Export, Polontex S.A., Profi-Styl Sp. z o.o., Ridex Sp. z o.o. Sp.K., S.I.C. Sp. z o.o., Sanwil Polska Sp.z o.o., Tkaniny J.A.D., Toptextil Sp. z o.o., Uniglob Sp. z o.o., WISAN' SA, Zawisza, Zegar.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ