Salon Agata w Opolu

Salon Agata w Opolu

  • Autor: bm
  • 23 sty 2019 20:41 (aktualizacja: 25 sty 2019 11:04)

Już w piątek - wielkie otwarcie salonu Agata w Opolu

W najbliższy piątek zostanie otwarty nowy salon sieci Agata przy ulicy Ozimskiej 72C
w Opolu. Sklep ma niemal 10 tys. m2 powierzchni użytkowej, na której znajduje się ponad sto boksów inspiracyjnych, prezentujących kolekcje mebli i dodatków do dekoracji wnętrz w różnych stylach.

 Dynamiczny rozwój firmy spowodował decyzję o przeniesieniu dotychczasowego sklepu z Centrum Handlowego Karolinka do dwukondygnacyjnego obiektu wolno stojącego w atrakcyjnej lokalizacji. Budowa salonu w Opolu rozpoczęła się pod koniec lutego ubiegłego roku i trwała niecały rok. Nowy salon sieci Agata ma niemal 10 tys. m2 powierzchni użytkowej, na której znajduje się ponad sto boksów inspiracyjnych, prezentujących kolekcje mebli i dodatków do dekoracji wnętrz w różnych stylach. 

Dzięki współpracy z wiodącymi producentami mebli i akcesoriów do aranżacji wnętrz zarówno z Polski, jak również z zagranicy, możemy zapewniać naszym Klientom szeroki wybór asortymentu. Aby inspirować i pokazywać całe spektrum możliwości, jakie daje urządzanie domu czy mieszkania, niezbędna jest odpowiednia przestrzeń. Dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu salonu w Opolu do dwukondygnacyjnego budynku wolno stojącego. Jestem przekonany, że jest to korzystne rozwiązanie dla mieszkańców Opola i okolic – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Podobnie jak przy otwarciach dotychczasowych salonów sieci, tak i przedsięwzięciu w Opolu będzie towarzyszyć szereg atrakcji. W weekend otwarcia salonu, pomiędzy 25 a 27 stycznia, na odwiedzających będą czekać upominki, a także specjalnie przygotowana gazetka promocyjna z meblami i akcesoriami do aranżacji wnętrz. 

W ubiegłym roku Agata S.A. wprowadziła na rynek dwa nowe salony – w Lubinie i Gorzowie Wielkopolskim, kompleksowo zmodernizowała także dotychczasowe punkty sprzedaży
w Rybniku i we Wrocławiu. Jak zapowiadają przedstawiciele marki, inwestycja przy ulicy Ozimskiej w Opolu jest pierwszym, ale nie ostatnim przedsięwzięciem firmy w 2019 roku.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ