ProMatap 2017. Fot. Abacorp

ProMatap 2017. Fot. Abacorp

  • Autor: mg
  • 09 marz 2018 15:39 (aktualizacja: 20 marz 2018 11:08)

Już wkrótce 12. edycja targów "ProMaTap"

Po raz 12. w dniach 22-23 marca br. Łódź będzie gościć najważniejszych graczy branży meblowej, w szczególności mebli tapicerowanych oraz materacy, a także automotive. Pretekstem będzie kolejna odsłona targów "ProMaTap".

„How to design. How to make. How to sell” to hasło przewodnie "ProMaTap 2018", jednej z najważniejszych imprez branży mebli tapicerowanych w Polsce. Spotkanie, w którym weźmie udział ponad pięciuset uczestników z kraju i zagranicy, odbędzie się już po raz dwunasty, w dniach 22-23 marca br. W łódzkim kompleksie wystawienniczym Expo spotkają się przedstawiciele wiodących marek branży, czyli uznani dostawcy technologii, maszyn, urządzeń, materiałów i dodatków, producenci mebli tapicerowanych, materacy, tapicerki samochodowej, a także projektanci mebli.

Uczestnicy konferencji poznają najnowsze trendy w przemyśle mebli tapicerowanych, nowatorskie rozwiązania usprawniające ich produkcję, rolę nowoczesnego marketingu w sprzedaży mebli czy trendy wzornicze przyszłości.

Ale to nie wszystko. W programie konferencji zaplanowano również wystąpienia cenionych fachowców: projektantów, designerów, naukowców, twórców najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek, a także prezentacje ukazujące najnowsze rozwiązania technologii branżowych.

"ProMaTap" jest konferencją wystawienniczo-seminaryjną, która z założenia wykracza poza ramy tradycyjnych targów. Organizatorzy pragną nie tylko stworzyć okazję do spotkania, ale starają się o program dający firmom możliwość uzyskania i rozszerzenia wiedzy związanej z branżą tapicerską i najnowszymi technologiami wykorzystywanymi do produkcji i sprzedaży mebli.

Konferencji towarzyszą wystawy przygotowane przez poszczególne firmy. Prezentowane będą m.in.:

- akcesoria meblowe,
- napędy meblowe,
- stelaże meblowe,
- różnorodne dzianiny materacowe,
- bogata kolekcja materiałów tapicerskich,
- pianki do produkcji mebli i materacy,
- tapicerskie nici szwalnicze, igły szwalnicze, rzepy, zamki,
- specjalistyczne taśmy meblowe,
- kleje meblarskie,
- kompleksowe systemy planowania, projektowania i przygotowania produkcji oraz rozkroju  materiałów tapicerskich i skór,
- specjalistyczne maszyny szwalnicze do tapicerki i ciężkiego szycia,
- urządzenia do rozkroju pianki,
- technika połączeń od zszywek tapicerskich do specjalistycznych urządzeń,
- systemy automatycznych rozwiązań do produkcji tapicerki i materacy,
- inteligentne systemy zarządzania produkcją,
- systemy projektowania mebli,
- systemy etykietowania mebli.

Organizatorem "ProMaTap" jest łódzka firma Abacorp.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ