Hale wystawiennicze w Guangzhou. Fot. CIFF

Hale wystawiennicze w Guangzhou. Fot. CIFF

  • Autor: mg
  • 05 marz 2019 09:54 (aktualizacja: 06 marz 2019 21:11)

Już wkrótce odbędą się największe targi meblowe w Chinach

W marcu br. odbędzie się już 43. edycja targów CIFF (China International Furniture Fair). Weźmie w nich udział ponad 4.100 wystawców.

Na targi odbywające się w Guangzhou złożą się dwa wydarzenia. Od 18 do 21 marca br. swoją ofertę zaprezentują producenci mebli wypoczynkowych, tekstyliów domowych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Później, od 28 do 31 marca br., będzie można zapoznać się z propozycjami mebli skrzyniowych, biurowych i kontraktowych, a także akcesoriów, komponentów i maszyn dla przemysłu meblarskiego. W sumie na powierzchni przekraczającej 760 tys. m2 zaprezentuje się ponad 4.100 wystawców z całego świata, zainteresowanych rynkami azjatyckimi. Według szacunków organizatorów, w wydarzeniu ma wziąć udział 200 tys. zwiedzających, w tym ponad 30 tys. z zagranicy. Warto dodać, że trzy hale wystawiennicze o łącznej powierzchni 90 tys. m2 zostaną przeznaczone wyłącznie na prezentację wysokiej klasy mebli importowanych, co ma podkreślić handlową otwartość targów i ich międzynarodowy charakter. Dane te czynią CIFF najważniejszym wydarzeniem dla branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz na kontynencie azjatyckim.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i oczekiwania klientów indywidualnych w tym roku organizatorzy wprowadzili nowy układ przestrzeni wystawienniczej, który ma ułatwić zwiedzanie i dotarcie do poszukiwanych ofert. Złożyło się na niego pięć głównych kategorii i siedem obszarów poświęconych indywidualnym trendom. Jednocześnie propozycje targowe stały się bardziej komplementarne – klient indywidualny otrzyma możliwość zapoznania się ze różnymi rodzajami mebli wykorzystywanymi do aranżacji wszystkich przestrzeni domowych, zaś profesjonalista będzie mógł prześledzić wszystkie etapy dostaw dla przemysłu meblarskiego, poczynając od komponentów i maszyn, po produkty finalne w postaci mebli.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ