Firma Puszman 23 maja br. w Hotelu Amber w Oleśnicy organizuje II edycję targów wewnętrznych.Fot. Puszman

Firma Puszman 23 maja br. w Hotelu Amber w Oleśnicy organizuje II edycję targów wewnętrznych.Fot. Puszman

  • Autor: mg
  • 08 maj 2019 15:14 (aktualizacja: 10 maj 2019 10:32)

Już wkrótce odbędą się targi wewnętrzne firmy Puszman

23 maja br. w Hotelu Amber w Oleśnicy firma Puszman organizuje drugą edycję swoich targów wewnętrznych. Podczas wydarzenia można będzie obejrzeć przede wszystkim najnowsze kolekcje tego producenta.

Firma Puszman 23 maja br. w Hotelu Amber w Oleśnicy organizuje II edycję targów wewnętrznych, na których zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję mebli. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia zakończyła się ogromnym sukcesem. Zaprezentowano wówczas kilkanaście zupełnie nowych propozycji, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez partnerów handlowych firmy i cieszą się obecnie dużym powodzeniem na rynku. W imprezie uczestniczyli reprezentanci ponad 130 salonów meblowych, którzy – po prezentacji kolekcji – zostali zaproszeni na uroczystą kolację i wspólnie bawili się przy muzyce do białego rana. Tego typu spotkania mają mieć charakter cykliczny i zostaną wpisane na stałe do kalendarza ważnych wydarzeń firmy Puszman.

W tegorocznej edycji nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Poza uroczystą premierą nowej kolekcji mebli, zaprezentowane zostaną najnowsze  trendy w tkaninach obiciowych oraz odbędzie się pokaz zintegrowanego systemu do zarządzania sprzedażą Idea Altum. Poza tym dla zaproszonych gości firma Puszman przygotowała wiele niespodzianek, w tym występ gwiazdy wieczoru.

Firma Puszman funkcjonuje na polskim rynku nieprzerwanie od 1955 roku, a jej ofertę można znaleźć w ponad 250 salonach na terenie Polski oraz w kilkunastu krajach w Europie i na świecie. Ponad 60-letnie doświadczenie w produkcji mebli, pasja i jasno określone cele sprawiają, że stała się jednym z wiodących producentów mebli w kraju.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ