Targi Magna ExpoMueblera. Fot. Deutsche Messe

Targi Magna ExpoMueblera. Fot. Deutsche Messe

  • Autor: mg
  • 22 gru 2016 11:46 (aktualizacja: 22 gru 2016 12:31)

Już wkrótce targi "Magna ExpoMueblera"

W dniach 18-21 stycznia 2017 roku w Centrum Wystawienniczym Banamex w mieście Meksyku odbędą się targi "Magna ExpoMueblera" - to najważniejsza impreza promująca maszyny i technologie dla przemysłu meblarskiego i drzewnego w Ameryce Środkowej.

Maszyny do produkcji mebli i obróbki drewna, narzędzia i urządzenia stolarskie, komponenty stosowane w przemyśle meblarskim, materiały tapicerskie, akcesoria i okucia - to wszystko będzie można obejrzeć podczas trzydniowej wystawy odbywającej się w Meksyku. W imprezie, która w 2017 roku będzie miała już 23. edycję, swoje oferty zaprezentuje ponad 300 wystawców z 30 krajów. Zajmą oni łącznie ok. 30 tys. m2 powierzchni wystawienniczej.

"Magna ExpoMueblera" zapewnia kompleksowy przegląd najnowszych technologii produkcji mebli i maszyn do produkcji warsztatowej oraz masowej - mówi Christian Pfeiffer, dyrektor odpowiedzialny w Deutsche Messe za targi "Ligna" i wydarzenia związane z obróbką drewna. Po raz pierwszy organizatorem targów jest Deutsche Messe. Szczególnie miłe jest to, że będzie można zobaczyć międzynarodową mieszankę wystawców. Wśród nich pojawią się liderzy rynku, prezentujący szeroką gamę produktów i rozwiązań, począwszy od podstawowych maszyn CNC, aż po zintegrowane systemy CNC przeznaczone do produkcji masowej.

W targach "Magna ExpoMueblera" weźmie udział wielu czołowych producentów i dostawców maszyn. Wśród nich znajdą się m.in. Grupa Felder reprezentowana przez meksykański oddział, niemiecka firma Homag, reprezentowana przez amerykańską firmę Stiles, a także lokalni przedstawiciele włoskich Grup Biesse i SCM.

Jednym z najważniejszych wydarzeń targów będą konferencje poświęcone wykorzystaniu nowych technologii w celu zwiększenia wydajności produkcji. Wiele dyskusji będzie dotyczyło również stosowania inteligentnych technologii na wszystkich etapach przetwórstwa drewna. 

Deutsche Messe nabyło większościowy pakiet udziałów w targach "Magna ExpoMueblera" 8 czerwca 2016 roku.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ