Targi Living Kitchen 2015. Fot. Koelnmesse

Targi Living Kitchen 2015. Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 23 gru 2016 11:09 (aktualizacja: 23 gru 2016 14:22)

KitchenLab - nowe wydarzenie na targach "Living Kitchen"

KitchenLab to wydarzenie towarzyszące targom "Living Kitchen". W dniach 16-22 stycznia 2017 roku wszyscy zwiedzający w hali 5.2 będą mogli zobaczyć 15 innowacyjnych projektów aranżacji i wyposażenia wnętrz kuchennych, przygotowanych przez holenderskich projektantów.

KitchenLab jest nowym wydarzeniem, które znalazło się w programie targów "Living Kitchen", co dwa lata towarzyszących kolońskim targom mebli IMM. Na stoisku A-028 15 holenderskich projektantów zaprezentuje swoje pomysły dotyczące przygotowania potraw, innowacyjnych technologii stosowanych w kuchni, a także aranżacji kuchennych wnętrz. Projekt realizowany jest wspólnie przez Koelnmesse i holenderski magazyn "Frame".

15 projektów, które będą prezentowane we współpracy z magazynem "Frame" podczas "Living Kitchen", jest doskonałym przykładem tego, jak w innowacyjny sposób można podchodzić do tematyki jedzenia i gotowania, i jak może to być zintegrowane z istniejącym projektem wnętrza i stylem domu. Podejście to jest ekscytujące i otwiera nowe perspektywy, a my jesteśmy dumni, że po raz kolejny wyznaczamy nowe standardy projektowania - mówi Eike Fuchs, project manager "Living Kitchen". 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ