Fot. Koelnmesse

Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 14 cze 2018 09:12 (aktualizacja: 14 cze 2018 13:36)

Koelnmesse otworzyło przedstawicielstwo w Kolumbii

Koelnmesse rozszerza swoją obecność na rynku południowoamerykańskim. W Bogocie (Kolumbia) powstała spółka zależna Koelnmesse SAS.

Koelnmesse jest pierwszym międzynarodowym organizatorem targów, który ma swoje przedstawicielstwo na rynku kolumbijskim.

Wraz z utworzeniem spółki zależnej chcemy jeszcze lepiej wykorzystać potencjał, jaki dają nam Kolumbia i region Andów, będące trzecią co do wielkości gospodarką narodową w Ameryce Łacińskiej - mówi Gerald Böse, dyrektor generalny Koelnmesse.

Koelnmesse działa w Kolumbii od 2014 roku. Wspólnie z kolumbijską firmą Corferias organizuje trzy imprezy wystawiennicze, w tym adresowaną do branży dostawców mebli "Feria Mueble & Madera".

Dyrektorem zarządzającym nową spółką został Christian Guarin. Stanowisko to piastuje od 1 czerwca br. 48-letni Kolumbijczyk wcześniej pracował m.in. jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w przedstawicielstwie targów w Hiszpanii.

Spółka zależna będzie odpowiedzialna za wydarzenia organizowane przez Koelnmesse w Kolumbii. Ma też promować na tamtejszym rynku imprezy Koelnmesse odbywające się w różnych częściach świata. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ