Galeria Wnętrz City Meble. Fot. Archiwum

Galeria Wnętrz City Meble. Fot. Archiwum

  • Autor: mg
  • 08 lut 2017 13:40 (aktualizacja: 09 lut 2017 14:30)

Kolejne marki meblarskie w Galerii Wnętrz City Meble

Wiosną 2017 roku nastąpi otwarcie Galerii Wnętrz City Meble w Gdańsku. Jak informuje firma GNRR, zajmująca się komercjalizacją City Meble, grono nowych marek w centrum nieustannie się poszerza, w tym dochodzą kolejne marki meblarskie. Ostatnio pojawiła się między innymi firma Italmeble.

Galeria Wnętrz City Meble powstaje w efekcie przebudowy centrum meblowego Top Shopping w Gdańsku. Dzięki rozbudowie obiekt zyska dodatkowo powierzchnię ponad 6 tys. m2. Tym samym powierzchnia handlowo-ekspozycyjna wzrośnie do ponad 20 tys. m2. Zmieni się również wygląd zewnętrzny obiektu, a cały budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wartość modernizacji wyniesie 20 mln zł.

Na początku 2017 roku do nowych najemców Galerii dołączyła także ogólnopolska sieć salonów meblowych Italmeble. Zajmie ona lokal o powierzchni 208 m2. Będzie to pierwszy w Gdańsku salon marki oferujący asortyment włoskich, jak i polskich producentów.

Firma Italmeble istnieje na rynku meblowym w Polsce od kilkunastu lat. Posiada kilkadziesiąt marek polskich i włoskich producentów. Jej oferta zawiera meble wypoczynkowe do salonu, meble do sypialni, szafy, garderoby, meble do zabudowy, meble do jadalni oraz meble skrzyniowe wykonywane na indywidualne zamówienie. Firma posiada swoje salony m.in. we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Gliwicach.

W dotychczasowym centrum Top Shopping można było kupić między innymi meble: Black Red White, Kler, Meble Vox, Rad-Pol czy Meblik. Najemcami są również Jysk i Abra. Wśród nowych firm meblowych i oferujących artykuły wyposażenia wnętrz pojawią się między innymi: Novelle, Primavera Furniture, DlaSpania, Flader Art, Ewander, Senpo, Lux Print, Eko-Dar.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ