Galeria Wnętrz City Meble

Galeria Wnętrz City Meble

  • Autor: bm
  • 10 kwi 2017 10:46 (aktualizacja: 11 kwi 2017 09:15)

Kolejne sklepy otwierają się w Galerii Wnętrz City Meble

Siedem nowych firm dołączyło do grona najemców gdańskiej Galerii Wnętrz City Meble, która została uroczyście otwarta w marcu 2017. Są to sklepy oferujące meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Aktualnie stan komercjalizacji Galerii Wnętrz City Meble wynosi 92 procent.

Jak informuje Robert Reich z firmy GNRR z Gdańska zajmującej się komercjalizacją City Meble, galerie dynamicznie powiększa liczbę swoich najemców. Obecnie na powierzchni ponad 14,6 tyś.m 2 jest 73 najemców. Do grona nowych najemców dołączyły firmy: SypialniaPlus.pl, Nikkon, Griz Poland, Madeco z marką Craft, Milke.se, marka MoonLight oraz Świat Dziecka.

SypialniaPlus.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży ekskluzywnych mebli, materacy i poduszek. W Galerii wnętrz zajmuje powierzchnię blisko 180m 2. Natomiast firma Nikkon zajmuje się dystrybucją oraz montażem wykładzin podłogowych. Ponadto w swojej ofercie posiada: chemię do czyszczenia wykładzin, urządzenia sprzątające, systemy grzewcze oparte na podczerwieni oraz farby do
wnętrz. Do nowych najemców dołącza również Griz Poland. Jest to firma specjalistyczna oferująca swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji w zakresie doboru, projektowania oraz wykonawstwa instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

W ofercie firmy Madeco, która wprowadza markę Craft znajdują się oryginalne produkty światowych marek oświetlenia, w tym lamp 3d, porcelany oraz mebli. Milke.se oferuje artykuły do wystroju wnętrz w tym m.in. płyty z betonu wykonane według najnowszych technologii. Natomiast MoonLight w swoim salonie będzie oferował m.in. pościel wysokogatunkową. Do salonu z artykułami dla dzieci w City Meble zaprasza Świat Dziecka. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ