Fot. Koelnmesse

Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 09 maj 2019 10:53 (aktualizacja: 14 maj 2019 08:16)

Kolumbijskie targi zmienią nazwę

Odbywające się w Bogocie targi Feria Mueble & Madera zmienią swoją nazwę na "Interzum Bogota". Dzięki temu Koelnmesse rozszerzy listę swoich wydarzeń o zasięgu międzynarodowym.

Feria Mueble & Madera to jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych na kontynencie południowoamerykańskim, adresowanych do branży dostawców komponentów i akcesoriów meblarskich. Po przejęciu targów przez Koelnmesse i jego kolumbijskiego partnera, firmę Corferias odbyła się jedna edycja - w 2018 roku. Zmiana nazwy wydarzenia na "Interzum Bogota" sprawia, że zostanie ono włączone do grona marek "Interzum", dzięki czemu zyska bardziej międzynarodowy charakter.

Poszerzenie naszego strategicznego partnerstwa z Corferias w Kolumbii poprzez wspólne przejęcie Feria Mueble i Madera było pierwszym ważnym krokiem. Teraz będziemy rozwijać tę koncepcję i wzmacniać międzynarodowy charakter wydarzenia w dialogu z przemysłem. W ten sposób strategia internacjonalizacji Koelnmesse będzie dalej konsekwentnie rozwijana - wyjaśnia Denis Steker, wiceprezes International Koelnmesse.

Teraz, oprócz targów odbywających się w Kolonii, pod szyldem "Interzum" organizowane są również imprezy w Bogocie (Kolumbia), Guangzhou (Chiny) oraz Bad Salzuflen (Niemcy).

Globalna kontrola marki zapewnia sprawdzone standardy jakości. Jednocześnie tworzy niezbędną przestrzeń wpisującą się w potrzeby targów regionalnych. W perspektywie średnioterminowej przewidujemy widoczne, pozytywne efekty zwrotne oraz wzmocnienie naszych wiodących targów, "Interzum" w Kolonii, w wyniku rozbudowy globalnej sieci, w tym pod względem liczby odwiedzających - wyjaśnia Matthias Pollmann, wiceprezes ds. zarządzania targami w Koelnmesse. 

W ostatniej odsłonie kolumbijskich targów wzięło udział 192 wystawców. Aż 92 z nich pochodziło z innych krajów niż Kolumbia (w sumie reprezentowali 16 państw). Na liście wystawców znalazły się między innymi, takie firmy jak: Blum, Häfele, Makita, Jowat, Lamitech, Rehau, Sige, Swiss Krono i Vauth-Sagel. 

Kolejna edycja targów "Interzum Bogotá" odbędzie się 26-29 maja 2020 roku. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ