Targi Interzum. Fot. Koelnmesse

Targi Interzum. Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 27 lut 2017 10:51 (aktualizacja: 27 lut 2017 11:01)

Konkurs dla wystawców targów "Interzum"

Wystawcy targów "Interzum", których najbliższa edycja odbędzie się w Kolonii w dniach 16-19 maja br., mogą zgłaszać swoje produkty do konkursu organizowanego przez Koelnmesse. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 3 marca br.  To już dziewiąta edycja tego prestiżowego wydarzenia.

Konkurs towarzyszący targom "Interzum" to jedno z najważniejszych targowych wydarzeń. W 2015 roku (impreza odbywa się w cyklu dwuletnim) organizatorzy otrzymali ponad 270 zgłoszeń z 21 krajów. Jury składające się z przedstawicieli przemysłu meblarskiego i znanych projektantów spośród zgłoszonych produktów wybiera te, które wyróżniają się zastosowaniem innowacyjnych technologii, oryginalnym wzornictwem i funkcjonalnością. To już dziewiąta edycja tego prestiżowego konkursu. Termin przesyłania zgłoszeń mija 3 marca br.

W tym roku nagroda “Interzum award: intelligent material & design 2017” będzie ponownie przyznawana wspólnie z organizatorami konkursu "Red Dot". Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 15 maja br. Nagrodzone produkty będą mogły korzystać ze specjalnego logotypu, będę również promowane podczas samych targów.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ