Fot. Publikator

Fot. Publikator

  • Autor: Redakcja
  • 22 lis 2016 08:32 (aktualizacja: 25 lis 2016 10:26)

Konkurs "Produkt 2017" wciąż trwa - zgłoś produkt jeszcze dziś!

Tylko kilka dni pozostało na zgłaszanie produktów do konkursu "Meble Plus - Produkt 2017". Już wkrótce Jury składające się z ekspertów meblowego rynku wyłoni najlepsze meble, materiały i akcesoria na najbliższy sezon. Wyniki poznamy w lutym 2017, podczas "4 Design Days" w Katowicach.

Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” to jedno z najstarszych wydarzeń tego typu, dedykowanych polskiej branży meblarskiej. W tym roku odbędzie się już po raz piętnasty. Ponadtrzydziestoosobowe jury wyłoni najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. W składzie jury znajdą się eksperci od wielu lat działający w branży meblowej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz – przedstawiciele salonów meblowych, sieci handlowych i hurtowni, osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia i targi branżowe, wreszcie – projektanci i dziennikarze. Do konkursu można zgłosić produkty w 16 kategoriach.

Podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie statuetek i wyróżnień odbędzie się podczas Forum Branży Meblowej, które będzie towarzyszyło drugiej edycji „4 Design Days” w Katowicach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ