Krzesło Cadeira. Fot. Grupa Nowy Styl

Krzesło Cadeira. Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: bm
  • 20 maj 2016 08:21 (aktualizacja: 20 maj 2016 08:37)

Krzesła Nowego Stylu w katowickim MCK

Grupa Nowy Styl dostarczyła 3 tysiące krzeseł konferencyjnych "Cadeira", wypełniając nimi większość z 26 sal konferencyjnych Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, gdzie odbywa się Europejski Kongres Gospodarczy.

Wnętrza Międzynarodowego Centrum Kongresowego to sale konferencyjne na 34 tys. m kw., sale balowe, przestronne foyer i wielofunkcyjna hala o powierzchni ponad 8 tys. m kw. Przed rozpoczęciem EKG zarządca obiektu wyposażył ją w meble konferencyjne i miękkie siedziska. Grupa Nowy Styl dostarczyła 3 tysiące krzeseł konferencyjnych Cadeira, wypełniając nimi większość z 26 sal konferencyjnych.

Niebieska tapicerka i widoczna na tyle siedziska jasna bukowa sklejka, a dla 1500 krzeseł także podłokietniki – to model wybrany dla Międzynarodowego Centrum Kongresowego, który dobrze komponuje się z surową postindustrialną estetyką wnętrz.

Europejski Kongres Gospodarczy to 3 dni i 100 debat, sesji, imprez towarzyszących i międzynarodowych forów gospodarczych. Będzie wielkim testem dla MCK, a także dla nowego wyposażenia obiektu. Dzięki niemu po raz pierwszy zostanie wykorzystany pełen potencjał centrum jako obiektu konferencyjnego.

Meble Grupy Nowy Styl od kilku już lat znajdują się też na wyposażeniu hali widowiskowo-sportowej Spodek, w której odbyła się ceremonia otwarcia i sesja inauguracyjna kongresu, a także w znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie MCK, siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ