Firma Black Red White powraca w tym roku na targi do Poznania. Fot. BRW

Firma Black Red White powraca w tym roku na targi do Poznania. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 17 sty 2017 10:02 (aktualizacja: 19 sty 2017 08:37)

Kto będzie miał największe stoisko na targach "Meble Polska 2017"?

Podczas tegorocznej edycji targów "Meble Polska" w Poznaniu (14-17 marca 2017) znacząco zmieni się mapa ekspozycji największych producentów mebli. Kilka firm zdecydowało się znacznie powiększyć swoje stoiska, pojawią się też producenci, których udział w poznańskiej imprezie jest prawdziwą niespodzianką.

Zdecydowanym liderem pod względem wielkości stoiska będzie w tym roku firma, która po kilku latach przerwy powróciła do Poznania. Stoisko Black Red White w pawilonie 3 zajmie 1.300 m2 i będzie największą ekspozycją na targach. Tylko niewiele mniejsza będzie ekspozycja Grupy IMS w pawilonie 8A, która tradycyjnie zalicza się do największych wystawców podczas poznańskich targów meblowych.

Na trzecie miejsce awansowała w tym roku firma Forte, która powiększyła rozmiar swojej ekspozycji aż trzykrotnie. Stoisko tego renomowanego producenta zajmie w Poznaniu aż 900 m2. Niemal dwukrotnie - do około 500 m2 - zwiększyły się także ekspozycje firm Szynaka Meble i Fabryki Mebli Wójcik.

Inne firmy, których stoiska będą liczyło ponad 300 m2 to m. in.: Libro, Wersal, Vero, Klaster Mebel - Elbląg oraz producenci zrzeszeni w ramach projektu "Radomsko Mebluje".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ