Fot. Koelnmesse

Fot. Koelnmesse

  • Autor: bm
  • 10 sty 2017 11:28 (aktualizacja: 11 sty 2017 11:09)

Kto weźmie udział w targach IMM 2017 w Kolonii?

Targi IMM w Kolonii (16-22 stycznia 2017) to jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń skupiających branżę meblową. Jest to zarówno platforma kontaktów między producentami i dystrybutorami mebli, jak i doskonała forma prezentacji najnowszych projektów, trendów i tendencji na kolejny sezon.

Podczas ubiegłorocznych targów IMM swoją ofertę zaprezentowało prawie 1.200 firm z 50 krajów. Organizatorzy zanotowali ponad 80 tysięcy zwiedzających - gości biznesowych ze 128 krajów. W tym roku spodziewają się co najmniej takiej samej frekwencji. Nie zawiodą stali wystawcy - marki doskonale już znane na rynkach europejskich, takie jak: Walter Knoll, Koinor, Rolf Benz, Natuzzi,, Polipol, Calligaris, Cattelan Italia, Pedrali, Bretz, Kare Design czy B&B Italia. Nie zabraknie również firm z Polski - swoje stoiska będą miały między innymi: Famg, Sits, Intermeble, Olta, Ludwik Styl, Tabanda, Motiv Home czy Trebord.

Oprócz ekspozycji meblowych w programie znajdą się również wydarzenia towarzyszące. Targi IMM poruszą między innymi tematykę sprzedaży online, mediów społecznościowych i wszelkich aspektów wirtualnej rzeczywistości. Wirtualne światy i inteligentne technologie w e-commerce mebli będą tematem kongresu, który odbędzie się podczas imprezy wystawienniczej. Ponadto ukłonem w kierunku świata Internetu będzie specjalnie zaaranżowana strefa, gdzie swoimi przemyśleniami i pomysłami podzielą się blogerzy.

W tym roku impreza będzie połączona z targami „Living Kitchen”, które odbywają się w Kolonii co dwa lata. W ramach „Living Kitchen” swoje produkty pokażą producenci mebli kuchennych, sprzętu AGD, akcesoriów i dodatków do wnętrz kuchennych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ