• Autor: dn
  • 27 gru 2013 18:01

Kuchenne laboratorium

Firma Wiór z Białegostoku, dystrybutor akcesoriów i materiałów dla meblarstwa, 5 czerwca br. otworzyła „Laboratorium kuchenne”.

Jest to pierwsza w Polsce inicjatywa, dzięki której projektanci mebli kuchennych mają szansę pracy z klientem finalnym u sprzedawcy komponentów.

„Laboratorium kuchenne” jest specjalnie wydzieloną przestrzenią, zagospodarowaną mobilnymi i kompletnie wyposażonymi szafkami kuchennymi. Najbardziej istotny jest ich funkcjonalny układ, o czym finalni użytkownicy kuchni mają się szansę przekonać zanim ostatecznie zdecydują się na aranżację własnej kuchni. Projektanci mogą korzystać z „Laboratorium kuchennego” bezpłatnie, zaprosić do niego klientów i omówić z nimi szczegóły funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni użytkowej.

Wiór przy realizacji pionierskiej inicjatywy mógł liczyć na wyposażenie i wsparcie w postaci kuchennego know-how firmy Blum, partnera projektu. Korzystanie ze stanowiska w firmie Wiór umożliwia lepsze poznanie i wprowadzenie w życie, opracowanych przez Blum, zasad organizacji przestrzeni „Dynamic Space”.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ