Zestaw mebli kuchennych KAMDuo XL firmy KAM Kuchnie. Fot. KAM Kuchnie

Zestaw mebli kuchennych KAMDuo XL firmy KAM Kuchnie. Fot. KAM Kuchnie

  • Autor: mg
  • 05 gru 2016 13:17 (aktualizacja: 07 gru 2016 10:18)

Kuchnie do wysokiej zabudowy - hity sprzedaży 2016

Zabudowa pod sufit to najpopularniejsze rozwiązanie w aranżacji mebli kuchennych. Klientów przekonuje, że dzięki niej można funkcjonalnie zagospodarować nawet nieduże pomieszczenie. O najpopularniejszych rozwiązaniach w tym segmencie produktowym opowiada przedstawicielka firmy KAM Kuchnie.

Statystyki sprzedażowe za rok 2016 firmy KAM Kuchnie pokazują, że największym zainteresowaniem cieszyły się dwa systemy mebli: "KAMduo XL" i "Olivia Soft". W czym tkwi ich atut? Oba pozwalają zaaranżować zabudowę kuchenną aż pod sam sufit.

Od kilku sezonów naszym hitem sprzedażowym jest linia "KAMduo XL", ale w tym roku takim samym powodzeniem wśród klientów cieszył się system "Olivia Soft" – potwierdza Alicja Gajewska ze spółki Meblowej KAM. Systemy są utrzymane w nieco odmiennej stylistyce, mają inny design i oferowane są w innych dekorach, ale w obu proponujemy klientom możliwość zabudowania pojemnymi i funkcjonalnymi szafkami całej ściany do wysokości sufitu. 

Po raz pierwszy możliwość zwiększenia standardowej wysokości szafek wiszących (72 cm) do 100 cm wprowadzono w systemie "KAMduo XL". Dzięki temu pojemność tych szafek wzrosła o 40%. Dlatego możliwość tę producent zaproponował również w systemie "Olivia Soft".

Drugim pomysłowym rozwiązaniem dostępnym w obu liniach mebli, które przekonało klientów, są szafki dolne wyposażone w regulowane nóżki w wysokości 10 lub 15 cm. Dzięki nim można optymalnie ustawić wysokość blatu roboczego, odpowiednio do wzrostu użytkownika.  

Oba systemy mebli wyposażamy w nowoczesne szuflady z pełnym wysuwem, co ułatwia dostęp do przechowywanych w nich akcesoriów kuchennych, naczyń czy zapasów – mówi Alicja Gajewska. Zarówno szuflady, jak i szafki wyposażone są w zawiasy z miękkim domykaniem, dzięki którym domykają się cicho i delikatnie po lekkim pchnięciu frontu.     

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ