Fot. BRW

Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 23 lis 2017 11:28 (aktualizacja: 23 lis 2017 12:17)

Kuchnie na wymiar - firma Black Red White wydała nowy katalog

Firma Black Red White wydała najnowszy katalog swoich kuchni, produkowanych na wymiar. Decydując się na jeden z oferowanych modeli, w salonach producenta można skorzystać z usługi wykonania profesjonalnego projektu, dokładnych pomiarów kuchennego pomieszczenia, a w końcowym etapie również z usługi montażu.

Z myślą o wszystkich tych, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań "skrojonych na miarę", Black Red White przygotowało ofertę kuchni na wymiar Senso Kitchens, którą już teraz można zobaczyć w najnowszym „Katalogu kuchni na wymiar”. Nie ma znaczenia, czy posiadamy dużą kuchnię otwartą na salon czy dysponujemy jedynie przestrzenią na niewielki aneks - każdy może tu wybrać coś dla siebie.

Kuchnie Senso Kitchens dostępne są w ramach czterech lini. Na miłośników nowoczesnego wzornictwa i najwyższej jakości rozwiązań czekają propozycje mebli kuchennych w ramach linii Capital i Traffic. Nowoczesne formy, proste linie, fantazyjne uchwyty lub bezuchwytowe systemy otwierania to jedynie część możliwości, które otwierają przed nami te wysmakowane stylistycznie linie frontów. Zupełną dowolność aranżacji zapewniają dodatkowe możliwości wyboru kolorów spośród szerokiej gamy kolorystycznej oraz sposobów wykończenia mebli.

Osoby szukające klasyki i nuty tradycji z pewnością znajdą coś dla siebie wśród kuchni Senso Kitchens z linii Royal i Sentima. Nie brakuje tu witryn ze zdobionym szkłem, ponadczasowej patyny, naturalnego drewna, fantazyjnych frezów czy uchwytów w stylistyce nawiązującej do minionych czasów. Dzięki możliwości zabudowy sprzętu AGD nowoczesne technologie mogą płynnie połączyć się z tradycyjnym wzornictwem.

Wygląd to nie wszystko, dlatego Senso Kitchens to również przemyślane rozwiązania i akcesoria zapewniające najwyższy komfort korzystania z kuchni na co dzień. Miłośnikom dobrej organizacji do gustu przypadną funkcjonalne kosze Cargo, które pomogą uporządkować przetwory, produkty spożywcze i wiele kuchennych drobiazgów. Równie przydatne okażą się systemy wysuwanych półek narożnych, organizery szuflad, systemy segregacji śmieci czy energooszczędne rozwiązania w ramach oferowanego oświetlenia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ