Fot. Verle Küchen

Fot. Verle Küchen

  • Autor: bm
  • 15 gru 2017 09:31 (aktualizacja: 15 gru 2017 09:45)

Kuchnie niemieckiej marki dostępne na polskim rynku

Na frontach nowoczesnych kuchni pojawiają się modne wzory betonu, stali i kamienia oraz - coraz częściej - ciemne kolory. Można je zobaczyć między innymi w ofercie niemieckiej marki Verle Küchen, która pojawiła się niedawno na polskim rynku, jako nowy projekt firmy Galicja Tomaszek.

Obecnie w kuchennych wnętrzach króluje powrót do natury, którego bazę mogą stanowić surowe faktury: drewna, stali, kamienia lub betonu. W odpowiedzi na te tendencje marka Verle Küchen wprowadziła wykończenia w wysokiej klasy laminatach, które wiernie odwzorowują kolor i fakturę naturalnych materiałów. Wśród nich niezwykle atrakcyjnie prezentuje się wzór betonu, który nie jest zastrzeżony dla wnętrz industrialnych - zwłaszcza, gdy połączymy go z jasnym drewnem. 

We współczesnym wnętrzu równie ciekawie zaprezentują się szare fronty przypominające łupek z delikatnymi jaśniejszymi żyłami, jak w modelu Stone Art 303. Innym oryginalnym wykończeniem jest przypominające stal z charakterystyczną zacieraną fakturą. Nowością jest tu ciemna kolorystyka frontów, na których zawitały odcienie szarości i antracyt, a nawet czerń. Kolory te doskonale podkreślają elegancję frezowanych szafek i szuflad. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ