Fot. IKEA

Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 14 wrz 2018 10:26 (aktualizacja: 18 wrz 2018 09:50)

Łóżka z IKEA w Starym Browarze - pomysł na promocję i pomoc dzieciom

Sypialnie, zaaranżowane w całości przez sklep IKEA pojawiły się 10 września w Starym Browarze. To akcja "Poczytaj mi w łóżku" zorganizowana wspólnie przez Stary Browar i IKEA Poznań.

Inicjując tę akcję Stary Browar chce pokazać, że centrum handlowe może być dobrym miejscem, aby spędzić czas z maluchem nad ciekawą lekturą. IKEA zaś zdradzi, co czeka na odwiedzających w nowo otwartym, odświeżonym Dziale Sypialnie w poznańskim sklepie.

Tuż przy wygodnych łóżkach ustawionych w Starym Browarze, na półkach i szafkach, obok dekoracji pojawiły się setki książek, które  można... po prostu czytać! Większość z nich to lektury dla dzieci, dostarczone przez partnerów akcji, księgarnię Bookarest i Empik. Książki mogą też dostarczać klienci Starego Browaru, bo tuż po zakończeniu akcji zarówno lektury ufundowane przez partnerów i poznaniaków oraz całe wyposażenie IKEA z Atrium trafi do podopiecznych Fundacji Dziecko w Centrum. Książki można zostawiać w Punkcie Informacyjnym w Atrium Starego Browaru, skąd będą trafiać do pobliskich sypialni.

Sypialnie w Atrium to nie wszystko! W Pasażu pojawi się też strefa materacy, które będzie można wypróbować i skorzystać z porad fizjoterapeuty. Oprócz tego na placu od ul. Ratajczaka stanął piętrowy kontener z przestrzenią wystawową IKEA Poznań. Warto go odwiedzić ze względu na wyjątkowe atrakcje. 

 IKEA poszukuje jak najlepszych rozwiązań dla życia w domu. Efektem tego jest m.in. nowy, przebudowany Dział Sypialnie w poznańskim sklepie. W jeszcze większym studiu materacy klientom fachowej pomocy udzielą fizjoterapeuci, a w nowej przestrzeni szaf PAX, sprzedawcy zaprojektują szafę dopasowaną do wszystkich wymagań i dostępną od ręki bez żadnych dodatkowych opłat. Warto zwrócić uwagę, że dział dopełniają inspirowane poznańskimi domami wnętrza, pełne ciekawych rozwiązań dla różnych potrzeb i powierzchni.

IKEA Poznań chętnie angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy i akcje charytatywne, których beneficjentem są najważniejsi ludzie na świecie – dzieci. Dlatego wszystkie meble znajdujące się w przygotowanej przez IKEA Poznań aranżacji w Starym Browarze, po zakończeniu akcji zostaną przekazane Fundacji „Dziecko w Centrum”. Fundacja ta zajmuje się inicjowaniem, prowadzeniem oraz promowaniem wszelkich działań na rzecz budowania świata przyjaznego dzieciom. Mamy nadzieję, że przekazane meble pomogą w urządzeniu przestrzeni do zabawy i nauki, gdzie podopieczni fundacji będą mogli spokojnie się rozwijać – mówi Przemysław Juskowiak, specjalista ds. marketingu IKEA Poznań.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ