IKEA po sąsiedzku w Lublinie

IKEA po sąsiedzku w Lublinie

  • Autor: bm
  • 11 maj 2018 13:40 (aktualizacja: 14 maj 2018 11:28)

Lubelska IKEA po sąsiedzku - w nowej odsłonie i nowym miejscu

Unikalna przestrzeń, miejsce spotkań, które zachęca do wspólnego spędzania wolnego czasu... Lubelska IKEA po sąsiedzku od początku lipca zacznie działać w nowej, zmienionej formie. Będzie to już nie jedna, ale aż kilka unikalnych przestrzeni.

Miejsce to powstało przy ul. Krakowskie Przedmieście 55, od lipca będzie działać na terenie sklepu IKEA w Lublinie oraz SKENDE Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy 86-88. Można tu wziąć udział w licznych kreatywnych warsztatach i wieczorach filmowych, spróbować szwedzkich przysmaków oraz wypić dobrą kawę, a wszystko to w wyjątkowym, skandynawskim klimacie.

"Zainteresowanie tym miejscem przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie. Liczba osób, które codziennie odwiedzają IKEA Po Sąsiedzku stale rośnie. Przestrzeń, którą dysponujemy jest obecnie po prostu za mała, dlatego postanowiliśmy się przeprowadzić. Poza tym zyskamy nowego sąsiada – centrum handlowe SKENDE Shopping - z którym razem będziemy rozwijać nasze szwedzko-lubelskie zwyczaje. Zależy nam na tym, aby w nowych przestrzeniach towarzyszyły nam te same wartości, styl życia i otwartość na innych, które znamy z IKEA Po Sąsiedzku." – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

Unikalne, kreatywne przestrzenie będą działały pod wspólną nazwą Po Sąsiedzku na terenie sklepu IKEA w Lublinie oraz centrum handlowego SKENDE Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy. Do czasu przeprowadzki, IKEA Po Sąsiedzku przy ul. Krakowskie Przedmieście 55 będzie działać bez zmian, czyli od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-21.00, a w niedziele od 10.00 do 20.00.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ