Stolik z oferty marki Malita Just Wood. Fot. Malita Just Wood

Stolik z oferty marki Malita Just Wood. Fot. Malita Just Wood

  • Autor: mg
  • 08 gru 2016 10:45 (aktualizacja: 13 gru 2016 11:29)

Malita Just Wood rozbudowuje sieć sprzedaży

Powstała w tym roku marka meblarska Malita Just Wood rozbudowuje swoją sieć sprzedaży. Do tej pory jej meble były dostępne wyłącznie w krakowskim showroomie Forum Designu. Obecnie można je kupić w pięciu punktach na terenie całego kraju. Przedstawiciele firmy zapowiadają w 2017 roku dalszą rozbudowę dystrybucji.

Marka Malita Just Wood do tej pory obecna była w krakowskim showroomie Forum Designu. Jednak od kilku tygodni projekty stolików i biurek dostępne są w czterech nowych miejscach: Arcdeko (Wrocław), Pracowni Mebla (Rybnik), salonie Rzeczy Same (Kraków) oraz w sopockim showroomie Noncomfort.

Ogromnie cieszy nas fakt, że nasze projekty dostępne są nie tylko online. Sami po sobie wiemy, jak istotne jest, aby przed zakupem zobaczyć, dotknąć produkt. Nasze projekty spotkały się ze sporym zainteresowaniem wśród naszych partnerów handlowych, co jest dla nas bardzo satysfakcjonujące. W najbliższym czasie planujemy dalsze rozbudowywanie naszej sieci sprzedaży i to stawiamy sobie za cel w 2017 roku, zaraz obok realizacji nowych projektów stolików, stołów oraz biurek - mówi Ela Malita, właścicielka Malita Just Wood.

Marka Malita Just Wood powstała w 2016 roku. Jej założyciele, a zarazem projektanci łączą klasyczne rzemiosło z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki temu oferta produktowa, na którą składają się stoły oraz stoliki kawowe, bazuje na połączeniach naturalnych materiałów, takich jak drewno ze szkłem, stalą czy też mchem.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ