Ława lub puf stojące przy łóżku są doskonałym uzupełnieniem wystroju sypialni. Fot. Dekoria.pl

Ława lub puf stojące przy łóżku są doskonałym uzupełnieniem wystroju sypialni. Fot. Dekoria.pl

  • Autor: bm
  • 27 marz 2019 12:43

Marka Dekoria wyróżniona Laurem Konsumenta 2019

Marka Dekoria - jeden z największych polskich sklepów internetowych, oferujący ponad 50 tysięcy produktów do aranżacji wnętrz, otrzymała Złote Godło oraz Godło Lider XV-lecia w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta 2019.

Laur Konsumenta to prestiżowe wyróżnienie, które świadczy o popularności danego produktu lub usługi na polskim rynku. Zwycięzcy są wyłaniani w plebiscycie, w którym głosują osoby najważniejsze z perspektywy marki, czyli sami konsumenci. Dzięki corocznemu plebiscytowi Polacy mogą wyrazić swoją opinię na temat firm i produktów dostępnych w kraju.

W tym roku konsumenci wyróżnili Laurem Konsumenta 2019 sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz Dekoria.pl. Marka otrzymała Złote Godło w kategorii „Internetowa sprzedaż artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz” oraz Godło Lidera XV-lecia – specjalne wyróżnienie przyznawane markom utrzymującym przez lata najwyższy poziom jakości produktów w swojej kategorii. Te nagrody to efekt zaufania konsumentów i potwierdzenie jakości i atrakcyjności produktów dla przyszłych klientów.

W ofercie firmy Dekoria znajdują się meble, akcesoria dekoracyjne oraz ponad 500 rodzajów tkanin, z których szyte są m.in. rolety rzymskie, zasłony, obrusy, poszewki oraz pokrowce na sofy IKEA. Firma współpracuje ze światowej sławy projektantami i producentami tkanin, dzięki czemu co roku wypuszcza na rynek nowe kolekcje tkanin.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ