Kolekcja Le Boudoir marki Miloo Home. Fot. Miloo Home

Kolekcja Le Boudoir marki Miloo Home. Fot. Miloo Home

  • Autor: mg
  • 17 paź 2017 13:13 (aktualizacja: 18 paź 2017 10:27)

Marka House&more przeszła proces rebrandingu

Obecna na polskim rynku od 2009 roku marka House&more przeszła gruntowny rebranding. W efekcie zmieniła nazwę na Miloo Home. Wcześniej była to jedna z marek własnych w portfolio House&more. Zmianie uległa również identyfikacja wizualna marki.

Marka House&more przez 8 lat rozwijała sieć salonów wnętrzarskich typu concept store, oferujących wyselekcjonowane meble i akcesoria w różnych stylach – od ciepłego i przytulnego stylu country, przez elegancki styl nowojorski do nowoczesnej klasyki. Obecnie House&more posiada 16 salonów w największych polskich miastach oraz sklep internetowy. Rozwija się również za granicą: produkty marki są do kupienia w salonach w Dusseldorfie i Berlinie. W kolejnych latach firma planuje ekspansję na inne rynki zagraniczne. W House&more, obok znanych zagranicznych marek, takich jak Riviera Maison, Manutti czy Eichholtz, przez lata rozwijała się marka własna Miloo, wewnątrz której znaleźć można trzy linie: Home, Garden i  Design.

House&more nie tylko zmieniło nazwę na Miloo Home, ale również identyfikację wizualną marki. Dawne logo ustąpiło miejsca nowemu, utrzymanemu w kolorystyce czerni i bieli oraz zamkniętemu w kwadracie logotypowi Miloo Home. Nowe logo odzwierciedla najważniejsze wartości marki – jakość, design i funkcjonalność.

Zainteresowanie wystrojem wnętrz rośnie z roku na rok, konsumenci są bardziej świadomi, poszukują inspiracji. Coraz częściej korzystają też z usług architektów wnętrz, na współpracę z którymi Miloo Home kładzie duży nacisk. Nowa marka oferuje kolekcje mebli do wnętrz (także tych na zamówienie), mebli ogrodowych, tekstyliów, oświetlenia, dekoracji, a także szkła i porcelany, które można dopasować do wnętrza w każdym stylu.

Na nadchodzący sezon marka Miloo Home przygotowała cztery kolekcje: "Velvet Castle", "Le Boudoir", "White Cottage" i "Blue Moon". Na każdą z nich składają się propozycje mebli – od kanap przez fotele, stoły i konsole, jak również bogata oferta lamp, akcesoriów i tekstyliów. Kolekcje powstały zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie oraz współczesnym wzornictwie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ