• Autor: ab
  • 27 gru 2013 18:02

Marka Martela w nowym wydaniu

Na przełomie września i października br. Martela otworzyła salony firmowe w nowych aranżacjach i zaprezentowała nowe kolekcje mebli.

Martela w nowej wersji: nowoczesnej i jednocześnie bliskiej naturze oraz idei „Zdrowego Biura”, obecna jest w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. We wszystkich tych salonach prezentuje kompleksowe rozwiązania obejmujące nową kolekcję mebli biurowych Martela, meble Babini i wykładziny obiektowe Desso. Oprócz tego, w wybranych punktach sprzedaży przedstawia ofertę holenderskich mebli biurowych Ahrend, okładzin ściennych Vescom i mebli audytoryjnych.

Otwarcie warszawskiego salonu Marteli odbyło się 11 października pod hasłem „Inspiracje 2007 Warszawa”. Głównym punktem programu otwarcia było seminarium „Więcej niż rozgłos: nowe koncepcje biur i ich wpływ na organizację” przeprowadzone przez dr Juriaana van Meela. Prelegent posiłkując się przykładami z Europy, Ameryki i Azji przedstawił międzynarodowe rozwiązania i problemy, dotyczące biur. Szukał odpowiedzi na pytania: jak koncepcje biur wpływają na wydajność pracy ich użytkowników? Jak zmienia się wystrój wnętrz biurowych w dobie przemian technologicznych, organizacyjnych i demograficznych? Zwrócił uwagę na to, że zmiany fizycznego środowiska pracy są tak samo trudne, jak wszelkie inne zmiany organizacyjne i nie zawsze zyskują akceptację zainteresowanych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ